Sectec

3 Kol Yuvarlak Profil Double Tam Boy

Hakkımızda

Küçükbakırcı Şirketler Grubu
1982 yılında Konya Karatay sanayi sitesinde
Sac ve metal toptan ticareti ile
faaliyetlerine başlamıştır.

Küçükbakırcı Şirketler Grubu 1982 yılında Konya Karatay sanayi sitesinde Sac ve metal toptan ticareti ile faaliyetlerine başlamıştır.

1990 yılında PERDEMSAC Plazada 2. şubesini açmış olup, bugün dilovasında yeni yatırımına devam etmektedir.Ülkemizin gelişmesi yolunda yatırımlarını aralıksız sürdüren Küçükbakırcı, 1998 yılında konkasör tesisi ve tas kırma makinaları imalatı yapmak üzere Mert Makina Sanayi’ni kurmuştur. Mert Makine; yol, inşaat ve madencilik sektörlerine yönelik makine ve komple tesis kurulumu ile ülkemizin birçok ilinde ve başta Balkan ülkeleri olmak üzere bir çok ülkede en çok tercih edilen fimalardan birisidir.

Küçükbakırcı, 2011 yılında Liman bölgesi olması ve komşu ülkelerle olan ticareti hızlandırma amacıyla, donanımlı makina yatırımıyla İskenderun şubesini faaliyete geçirmiştir. Bu tesis sayesinde bölge ve çevresindeki iller ile çevre ülkelere daha hızlı ürün temini sunmaktadır. 2016 Yılında Nervürlü ve nervürsüz inşaat demiri ile çelik hasır kangal ve filmaşin satışı üzerine faaliyet gösteren Yufa Metal kurulmuştur.

Geçen 39 yılın sonucunda, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen anlayışımızla şirketimiz istikrarlı büyümeye ve yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir. Her geçen yıl daha fazla yatırım, daha fazla üretim ve daha fazla istihdam amacıyla yatırımlarına devam eden Küçükbakırcı Şirketler Grubu 2020 yılında ile Geçiş ve Güvenlik Kontrol Sistemleri sektörüne adım atarak Sectec Güvenlik Otomasyon Sistemleri  Tic. San. A.Ş ‘yi kurmuştur. Sectec Güvenlik Teknolojileri, Konya 4. Organize Sanayiinde bulunan 20.000 m2’lik tesisimizde, uzman kadro ve deneyimli personelimizle geçiş turnikeleri üretmektedir.

Yarım Boy Single

GALERİ